atletické závodyDne 12. 6. 2016 se naši malí atleti zúčastnili prvních opravdových atletických závodů, Memoriálu Marie Kvapilové, v Praze na Julisce. Dopoledne naši sokolové skvěle reprezentovali ve skoku do dálky, hodu míčkem a v běhu na 20 a 150 m - Kryštof Kára v kategorii nejmladší žáci a odpoledne Adéla Slapničková, Eda Pastorek a Petr Lágner ml. v kategorii předškolní děti. Těm se kvůli bouřce zkrátil program o vytrvalostní běh na 100 m, ale protože naše děti "nejsou z cukru", i tak si jej zaběhly alespoň mimo soutěž. Jsou to totiž správní atleti, které nějaký deštík nezastaví, tak možná i proto vybojovali nádherné 3. místo v mix družstvech. Gratulujeme!
Děkujeme rodičům, kteří celý den urputně fandili z tribuny. Děti si závody velmi užily a my se teď těšíme na další, na které budeme po prázdninách opět pilně trénovat, a to každý čtvrtek od 17 hodin.

Výsledky atletika Juliska - červen 2016

Za TJ Sokol Jana Lágnerová Balová