Hráči stolního tenisu úspěšně ukončili letošní sezónu ve stolním tenise. Všechna družstva ctí dobré jméno Černošic a svými výsledky dokazují i kvalitu místního oddílu. Petr Charvát se stal lídrem tabulky jednotlivců 3. třídy okresního přeboru a v příští sezóně postoupí do vyšší soutěže. Lukáš Cimler obsadil 5. místo tabulky jednotlivců 2. třídy okresního přeboru a družstvo "A" obsadilo v 1. třídě velice cenné 2. místo v soutěži.

Foto s pohárem - Úholičky

Po skončení základní části Sokolského poháru tříčlenných družstev mužů pořádaného Regionálním svazem stolního tenisu Praha-západ a Sokolskou župou Jungmannovou, se černošickému "A" mužstvu podařilo postoupit ze skupiny.  Zúčastnilo se turnaje vítězů skupin, které se hrálo v sobotu 14.5. v Úholičkách . Utkali se s oddíly Mníšku pod Brdy, Libčic, Roztok, Rudné a Letů o finanční odměnu a putovní sokolský pohár.

Ve finále 1. ročníku nakonec vybojovali ve složení Michal Deré, Petr Růžička a Petr Lágner krásné 3.místo.